Zatory żylne

W przypadku diagnozowania zakrzepicy, jest to choroba zakrzepowo-zatorowa, która najczęściej występuje pod różnymi postaciami. Obejmuje ona zakrzepicę żył powierzchniowych, zatorowość płuc, zakrzepicę żył głębokich, zakrzepicę żył wątrobowych. Należy pamiętać, że w przypadku zakrzepicy zwykle jej objawy nie są zauważalne. Jak zatem bronić się przed nią i dbać, aby się nie pojawiła?

Pierwsze symptomy zakrzepicy

Zakrzepica najczęściej działa niezauważalnie, ale można ją rozpoznać poprzez bóle łydek podczas chodzenia, zaczerwienienie skóry, gorączkę, obrzęki nóg, tachykardię. Natomiast w przypadku zakrzepicy płuc, pojawiają się duszności oraz bóle w klatce piersiowej. Dlaczego zatory żylne są tak niebezpieczne? Nieleczone mogą prowadzić nie tylko do marskości kończyn dolnych, ale nawet do zatrzymania pracy serca i oddychania, co może skutkować śmiercią.

Naturalne suplementy diety a zatory żylne

Jeśli znajdujemy się w grupie ryzyka, gdyż ktoś z naszych bliskich choruje na zakrzepicę, możemy odpowiednio się zabezpieczyć. Nie tylko poprzez zmianę diety i aktywność fizyczną, ale także poprzez regularną suplementację naturalnego preparatu, jakim jest Ravestin. Tabletki Ravestin nie tylko regulują pracę układu krążenia, ale także dbają o przepustowość żył i tętnic. Dodatkowo kapsułki wzmacniają i uelastyczniają naczynia krwionośne, dzięki czemu dochodzi do regeneracji żył i tętnic, co jednocześnie wpływa na umocnienie całego układu krwionośnego.

Czy suplement diety Ravestin jest bezpieczny?

Tabletki Ravestin to w pełni roślinny preparat, który w swoim składzie jest pozbawiony wszystkich chemicznych barwników i szkodliwych substancji, mogących negatywnie wpłynąć na nasz organizm. Dlatego możesz bezpiecznie zażywać produkt, bez obaw, że podczas suplementacji pojawią się skutki uboczne.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *