Snoril – nie chrap więcej!

Problemy z chrapaniem to nic innego jak odgłos powstający w wyniku wibracji języczka oraz podniebienia miękkiego, pojawiające się podczas wdychania powietrza poprzez śpiąca osobę. Trącanie, cmokanie czy szturchanie, nie stanowi rozwiązania problemu na stałe, więc jak poradzić sobie z problemem chrapania? Odpowiedzią jest opaska na chrapanie Snoril.

Snoril jak działa?

Używanie opaski Snoril poprawia napięcie i ukrwienie mięśni krtani. W problemach z chrapaniem dochodzi do osłabienia i zwiotczenia mięśni krtani, co może przejawiać się zwężeniem cieśni gardła. W tym przypadku tkanki krtani nie mogą być w stanie wytrzymać ciśnienie, które jest wywołane przez oddech, co dodatkowo skutkuje drganiem ścian gardła, w chwili przepływu powietrza i powstawaniem uciążliwego odgłosu. Stosowanie opaski normalizuje proces oddychania. Snoril już podczas pierwszych dni używania prowadzi do przywrócenia regularności i objętości oddechu, gdyż podczas chrapania dochodzi do zwężenia lub zamknięcia górnych dróg oddechowych. Dodatkowo jej używanie zapewnia spokojny sen bez wybudzania. Gwałtowne chrapanie doprowadza do częstych wybudzeń i może prowadzić do duszności, dławienia czy pocenia. Używanie opaskę Snoril zapewnia zdrowy, długi, głęboki oraz odprężający sen.

Snoril efekty

Opaska przeciwdziałająca chrapania prowadzi do wzmocnienia mięśni krtani oraz ułatwia osiąganie następujących efektów:
– łatwiejsze oddychanie podczas snu,
– lepsza jakość, głębokość i komfort snu,
– zahamowanie odgłosów chrapania,
– pozbycia się permanentnego uczucia senności w trakcie dnia,
– zlikwidowanie uciążliwych bólów głowy,
– łatwiejsze zapamiętywanie,
– sprawniejsza i efektywniejsza praca umysłu.

Skład formuły Snoril

Snoril opaska na chrapanie wykonana jest z wygodnego oraz bezpiecznego materiały, który idealnie dostosowuje się do różnych wielkości i kształtów głowy. Snoril jest łatwa w stosowaniu. Wystarczy jedynie założyć ją na głowę tak, aby podtrzymywała całą linię żuchwy, z tyłu górnej części głowy. Noszenie opaski nie powoduje uczucia dyskomfortu i jest przyjemna w codziennym użyciu.

Cechy produktu

Typ: Opaska przeciw chrapaniu
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharma

Opinie i komentarze

„Mój mąż chrapał jak niedźwiedź. Myślałam, że zwariuje. Próbowałam już wielu technik, ale nic nie skutkowało. Dlatego postanowiłam wypróbować opaskę Snoril i wszystko się zmieniło. Nawet nie pamiętam, kiedy się tak ostatnio wyspałam. Mój mąż przestał chrapać, usprawnił oddech i wzmocnił mięśnie. A ja zrezygnowałam ze stoperów! Cudownie!” Janina, lat 58.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *