Ravestin w walce z miażdżycą.

Niezdrowa dieta, stres, nałogi, siedzący tryb życia może stać się przyczyną pojawienia się wysokiego cholesterolu, a później to już jeden krok od pojawienia się chorób miażdżycowych. Dlatego odpowiednia profilaktyka jest tak ważna w przypadku chorób wieńcowych. Jak o nią zadbać? Stosując naturalny suplement diety Ravestin.

Ravestin jak działa?

Systematycznie przyjmowany preparat Ravestin prowadzi do udrożnienia tętnic i żył, tym samym obniżając wysoki cholesterol we krwi. Suplement diety jest przeznaczony dla osób, które profilaktycznie chcą zadbać o stan swoich tętnic i żył. Za pomocą innowacyjnej formuły Ravestin działa kojąco na układ sercowo-naczyniowy nie powodując żadnych skutków ubocznych dla organizmu.

Ravestin efekty

Tabletki Ravestin za pomocą innowacyjnej substancji czynnej hamują rozwój blaszki miażdżycowej i co za tym idzie, zmniejszają poziom cholesterolowych złogów. Regularne przyjmowanie preparatu Ravestin wpływa na zapobieganie wszelkim zmianom w okolicach tętnic żylnych. Ravestin pomaga ukrwionym żyłom, co w konsekwencji chroni organizm przed groźnymi, chorobowymi powikłaniami. Nie wolno zapominać o fakcie, że suplement Ravestin obniża poziom „złego” cholesterolu i wpływa na wzrost „dobrego”. Jestem to możliwe ze względu na substancje czynne zamieszczone w preparacie, które obniżają trójglicerydy i blokują rozwój niebezpiecznej miażdżycowej blaszki, co nie jest bez znaczenia dla zmniejszenia ryzyka powikłań sercowo-naczyniowych.

Skład formuły Ravestin

Preparat Ravestin to przede wszystkim roślinne ekstrakty, pozbawione sztucznych barwników i substancji chemicznych. W skład optymalnie stężonych składników wchodzą:
– ekstrakt z granatu, poprawiający przepustowość żył i obniża ciśnienie krwi. Dodatkowo redukuje stres oksydacyjny, tym samym przeciwdziałając pojawianiu się blaszki miażdżycowej.
– L-arganina usprawnia prawidłowe funkcjonowanie układu naczyniowo-sercowego. Dodatkowo aminokwas wpływa na wyregulowanie poziomu cholesterolu i poszerza naczynia krwionośne.
– L-lizyna wzmacnia ściany tętnic, dodatkowo bierze udział w transporcie tłuszczy i działa regulując na układ sercowo naczyniowy.

Cechy produktu

Typ: suplement diety
Postać: Kapsułki
Ilość kapsułek: 30
Waga kapsułek: 520 mg
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharm

Opinie i komentarze

„Jeżeli znajdujesz się w grupie ryzyka, to polecam się suplementować. Nie ma nic bardziej zdradliwego niż wysoki cholesterol. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Mnie Ravestin pomógł i nadal profilaktycznie łykam”. Anna, lat 31.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *