Jaki krem antycellulitowy wybrać?

Istnieje wiele preparatów, które pomagają wysmuklić sylwetkę oraz mają działanie niszczące dla cellulitu. Formuła Lineashape działa na zasadzie podobnej do ultradźwięków. Tzw. skórka pomarańczowa to zmora wielu kobiet. Jest powodem wstydu na plaży, basenie, czy w porze wakacyjnej, kiedy zakłada się krótkie spodenki i spódniczki. Na szczęście postęp w kosmetologii jest dość duży i istnieją preparaty wspomagające walkę z cellulitem. Lineashape jest tego doskonałym przykładem.

Generalnie występują 4 fazy rozwoju cellulitu. W pierwszym etapie problem nie jest bardzo widoczny, jedynie pod mikroskopem. Podczas tej fazy rozpoczyna się niszczenie naczynek krwionośnych. W wyniku tego skóra jest mniej dotleniona i odżywiona. W drugiej fazie cellulit jest widoczny po ściśnięciu skóry palcami. Pojawiają się pęknięte naczynka krwionośne. Powstają obrzęki, co powoduje zaburzenia w przepływie krwi. Etap 3 to już widoczne gołym okiem zgrubienia na skórze. Powstają poważniejsze zaburzenia krążenia. Etap 4 to nie tylko bardzo widoczny problem, ale i wyczuwalne pod palcami stwardnienia. Dodatkowo zauważalne stają się zaciemnione obszary niedokrwienne. Taki stan może powodować już ból. Naczynia krwionośne uciskane są przez powstałe skupiska kolagenu.

Oczywistym jest, że najłatwiej jest pozbyć się pomarańczowej skórki w dwóch pierwszych etapach. Im poważniejsze są zmiany, tym trudniej i dłużej trwa ich leczenie. Kremy mogą wspomagać, ale nie wykonają pracy ludzi. Największą skuteczność mogą przynosić kremy powstające na bazie składników naturalnych, ziół. Do takich zalicza się Lineashape. Powinny one wywoływać rozgrzewanie skóry i tym samym pomagać spalać w ten sposób tkankę tłuszczową. Konieczne jest oczywiście regularne stosowanie poprzez wmasowanie preparatów.

Warto wybierać takie kremy, które będą działały zapobiegawczo na powstanie ewentualnego efektu jo-jo.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *