Jak spalić tkankę tłuszczową z brzucha?

Tłuszczyk zalegający na brzuchu i w jego okolicach potrafi zdemotywować do wychodzenia z domu, do spotkań ze znajomymi, czy spędzania czasu na plaży i basenie. Chudnięcie kojarzy się zazwyczaj z katorżniczymi ćwiczeniami i restrykcyjnymi dietami. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że czasami wystarczy spożywanie posiłków bogatych w białko, by poprawić stan swojego ciała i pozbyć się zbędnego tłuszczu. Zwiększenie spożywania mięsa, jajek, nabiału powoduje zwiększenie uczucia sytości, dzięki czemu nie ma potrzeby ciągłego podjadania. Tym samym nie ma potrzeby zajadania się pustymi węglowodanami. Chcąc pozbyć się nadmiaru tłuszczyku, można również skorzystać z pomocy suplementu Nutronate.

Spożywanie węglowodanów jest równie ważne, jednak należy unikać ich nadmiaru oraz skrajnie niskiego poziomu. Braki w węglowodanach mogą wywołać nieprzyjemne skutki. Wśród nich znajduje się spadek dobrego humoru i wzrost przygnębienia. Obniża się także poziom pracy mózgu, który szybciej się męczy i odmawia posłuszeństwa. Wpływa to negatywnie na działanie hormonów i postrzeganie rzeczywistości. W wyniku braków węglowodanów wzrasta również poziom senności i apatii.

Do odpowiedniej diety należy jeszcze włączyć dużą ilość ruchu i suplement Nutronate z wysoką zawartością kolagenu. Ćwiczenia takie jak: aerobik, ćwiczenia siłowe są skoncentrowane na pracy mięśni brzucha. Istotne są również ćwiczenia dotleniające, takie jak: bieganie, czy zwykłe spacerowanie. Jednorazowy trening spalania tłuszczu z brzucha powinien trwać co najmniej 30 minut. Częstotliwość natomiast określa się na 3-4 razy w tygodniu.

By ćwiczenia przynosiły rezultaty konieczne jest przestrzeganie kilku zasad. Po pierwsze: regularne nawadnianie organizmu, po drugie: spożywanie dużych ilości warzyw i niskokalorycznych potraw, po trzecie: konsekwencja i regularność. Spalanie tkanki tłuszczowej wspiera również zielona herbata. Dodatkowym wsparciem może być Nutronate – kapsułki wspomagające metabolizm.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *