Informacje o L-Karnitynie

L- karnityna jestaminokwasem (blok strukturalny białka ), które w sposób naturalny wytwarzany w organizmie.

Suplementy L-karnityny są używane do zwiększenia poziomu L-karnityny u osób , których naturalny poziom L-karnityny jest zbyt niska , bo majązaburzenia genetyczne , pacjent przyjmuje niektóre leki (kwas walproinowy do drgawek ) , albo dlatego, że są w trakcie procedury medycznej ( hemodializa choroby nerek ) , który wykorzystuje się w organizmie L-karnityna . Jest również stosowany jako suplement zastępczej w ścisłych wegetarian, dietetyków i niskiej wagi lub wcześniaków .

L-karnityna jest do warunków serca i naczyń krwionośnych , w tym związanych z bólem w klatce piersiowej serca , zastoinowa niewydolność serca (CHF) , powikłań sercu choroby zwanej błonicy , zawał serca, ból nóg spowodowane przez problemy z krążeniem ( chromanie przestankowe ) , i wysoki poziom cholesterolu .

Niektórzy używają L-karnityny w leczeniu zaburzeń mięśni związanych z niektórych leków na AIDS , trudności ojcostwa dziecka ( niepłodność męska ) ,zaburzenia rozwoju mózgu zwany zespół Retta , anoreksja , zespół przewlekłego zmęczenia , cukrzyca , nadczynność tarczycy , nadczynność deficyt uwagi zaburzenia (ADHD ) , owrzodzenia podudzi , borelioza , a do poprawy wyników sportowych i wytrzymałość.

Korpus może konwertować L- karnityny z innymi aminokwasami zwanych acetylo -L – karnityny i propionylo -L – karnityny . Ale nikt nie wie, czy korzyści z karnityny są wymienne . Dopóki nie będzie wiadomo więcej , nie zastępować jednej formy karnityny na inny.

Jak to działa ?

L-karnityna pomaga w produkcji energii ciała . Jest to ważne dla serca i mózgu , ruch mięśni i wiele innych procesów ciała.

Informacje:

ravestin 520 mg I artroser gdzie kupić I snoril producent I detosil sklep

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *