Co jeść na diecie antycellulitowej?

W walce ze skórką pomarańczową mogą pomagać nie tylko suplementy diety, kremy zakupione w drogerii, ale przede wszystkich ruch i zdrowa dieta. Ważna jest również regularność stosowania i odpowiednia motywacja. Zbliżające się ciepłe pory roku powinny być odpowiednim zachęceniem do walki z cellulitem – wrogiem kobiet w każdym wieku. Formuła, którą może zażywać każda kobieta jest Lineashape. Każda z Pań chciałaby schudnąć bez konsekwencji i cieszyć się przy tym gładką, zdrową i elastyczną skórą. Jednak co zrobić, gdy napotyka się problemy? Co jeść na diecie antycellulitowej? Przede wszystkim należy wspomnieć o odpowiednim nawadnianiu organizmu podczas każdej diety. Konieczne jest spożywanie regularnych posiłków, bogatych w najważniejsze składniki odżywcze.

Co najważniejsze, dieta antycellulitowa nie musi być restrykcyjna. Można nawet pozwalać sobie podczas niej na małe grzeszki, w postaci ulubionych smakołyków. Jedna z diet skutecznych na cellulit zakłada spożywanie 1400 kalorii każdego dnia. Może spowodować zmniejszenie powstałych zgrubień na udach i zmniejszyć ich objętość, tak jak Lineashape.

Zaleca się, by z codziennej diety wykluczyć, lub zminimalizować spożywanie soli. Jest ona odpowiedzialna za zatrzymywanie wody w organizmie, co sprzyja powstawaniu i utrzymywaniu się cellulitu przez długi czas. Dobrze jest wdrożyć w codzienne menu produkty moczopędne. Należą do nich żurawina, arbuz, seler, czy pietruszka. Produkty te mogą również pełnić funkcję przekąski. Warto przemycić je również do obiadu, czy kolacji.

Ważnymi elementami antycellulitowej diety są również orzechy, oliwki i ryby. Produkty bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe zwiększą prawdopodobieństwo zlikwidowania skórki pomarańczowej. Ogólną zasadą jest spożywanie zwiększonych ilości warzyw, ponieważ zawsze są one pożyteczne dla zdrowia ogólnego. Do suplementacji można włączyć również środki zawierające keratynę, np. Lineashape.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *